Kuş, hafta sonu mesaisinde sahaya indi: İnceleme yaptı

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, hafta sonu mesaisinde kırsal mahallelerde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

Kuş, hafta sonu mesaisinde sahaya indi: İnceleme yaptı
banner1

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından sürdürülen çalışmaları yerinde incelemeye ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kuş son olarak hafta sonu mesaisinde Akdilek, Keçikıran ve Mihraplı mahallelerinde sürdürülen çalışmaları inceleyip, ilgililerden bilgi aldı. İlk olarak Akdilek Mahallesine geçen Kuş burada Mahalle Muhtarı Hüseyin Çiftçi ve vatandaşlarla bir araya gelip, çalışmaları inceledi. Daha sonra sırasıyla Keçikıran ve Mihraplı mahallelerine geçen Kuş’u burada da mahalle muhtarları İbrahim Yardımcı, Mehmet Aslan ve vatandaşlar karşıladı. Bölgedeki çalışmaları inceleyen Kuş, şantiye sayısını artırıp vatandaşlara daha hızlı hizmet götürdüklerini söyledi. Bölgelerinde sürdürülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren muhtarlar da Kuş’a teşekkür etti.

Eyyübiye Belediyesi olarak çalışmaya devam ettiklerini belirten Kuş, “Eyyübiye Belediyesi olarak merkez ve kırsal ayrımı yapmadan hizmetlerimizi devam ettirmeye çalışıyoruz. Şu anda Akdilek Mahallemizdeyiz; yaklaşık 2 aydır bu mahallemize hizmet etmekteyiz, çok şükür şuan itibari ile mahallemizin köy içi ve ev önleri çalışmalarını bitirmiş olduk. Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız çamurlu yollardan kurtulmuş oldu. Değerli Eyyübiyeli kardeşlerim göreve geldiğimiz zaman şunu ifade etmiştik; kırsalımızda çok ciddi sıkıntılar var demiştik. 1 şantiye değil 3 şantiye kuracağımızı ifade etmiştik ama zaman içerisinde şunu gördük ki Eyyübiye kırsal alanları çok büyük olduğu için 3 şantiyemiz yetmediği için şantiye sayımızı 6 ya çıkardık ve şuanda her bölgede çalışmalarımız devam etmekte. İnşallah bu yılsonu itibari ile hedefimiz bütün kırsaldaki çalışmalarımızı bitirmek ve sıkıntıları hepsini bertaraf etmek. Akdilek kırsalımıza yapmış olduğumuz hizmetten dolayı mutluluğumuzu ifade etmek istiyorum şuanda da muhtarımız ile birlikte köyümüzü dolaşıyoruz. Muhtarımızın da ifade ettiği gibi hiçbir eksiklik kalmamış inşallah bir bir diğer mahallelerimizin de sıkıntılarını gidereceğiz. Keçikıran Mahallemizde de çalışmalarımız devam ediyor. Muhtarımız ile birlikte köyü dolaşıyoruz, yapılan çalışmaları yerinde inceliyoruz. İnşallah kış gelmeden önce bölgedeki bütün sıkıntıları bir bir bitirmiş olacağız. Fen işleri personellerimiz hummalı bir şekilde seferber olmuş durumda, çalışmalarını son sürat devam ettiriyorlar. Biraz öncede ifade ettiğim gibi, bölgenin bütününde kışa yetişmeden önce kırsal mahallerimizi çamurdan kurtarmış olacağız. Şimdiden hayırlı olsun. Mihraplı Mahallemizde de yol çalışmalarımızı bir iki gün içerisinde komple bitirmiş olacağız. Kırsal mahallelerimizdeki çalışmalarımızı ilerletip çamura elveda diyoruz. İnşallah Mihraplı Mahallemizden sonra Vergili Mahallemize ve peyderpey köy atlamadan tabiri caizse torpil olmadan hizmetleri ayaklarına götürüyoruz. Muhtarımız ile birlikte yapmış olduğumuz incelemede muhtarımızın ifade etmiş odluğu gibi herhangi bir sorunun kalmadığını söyledi. Bizler de gerek başkan yardımcımıza gerek birim müdürümüze gerekse personel arkadaşlarımıza şükranlarımızı iletiyoruz” dedi.

BİHA

YORUM EKLE