Konuklu’da talep edilmişti: İlk kazma vuruldu

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Konuklu Mahallesi’nde halı saha temel atma törenine katılarak çalışma alanında incelemelerde bulundu.

Konuklu’da talep edilmişti: İlk kazma vuruldu
banner1

Haliliye ilçesine bağlı Konuklu Mahallesinde halı saha çalışmaları başladı. İlk kazmanın vurulduğu çalışma alanında incelemelerde bulunan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, konu ile ilgili yetkililerden bilgiler aldı. İncelemelerde Canpolat’a Belediye Başkan Yardımcıları, mahalle muhtarı, birim amirleri ve vatandaşlar eşlik etti.

İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, verilen sözlerin bir bir hayata geçirildiğini belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Söz verdiğimiz gibi Konuklu Mahallesindeyiz. Seçim öncesi ve seçim sonrası burada yapmış olduğumuz toplantılarda vatandaşlarımızın ihtiyaçları dahilinde bizlerden yol taleplerini hızlı bir şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Hem de aynı zamanda park talepleri ile ilgili çalışmalarımız hummalı bir şekilde sürüyor. Yine mahalle sakinlerimiz bizlerden bir halı saha talep etmişlerdi. Halı sahamızın da ihalesini gerçekleştirdik. Şuanda ilk kazma vuruluyor. Hep birlikte el ele gerek Konuklu Mahallemiz gerek diğer mahallelerimiz olmak üzere söz vermiş olduğumuz projeleri teker teker hayata geçiriyoruz. Konuklu Mahallemize de yeni yolları, parkları ve halı sahası hayırlı uğurlu olsun diyorum.”

Burada konuşan Konuklu Mahalle Muhtarı Halil Öksüzoğlu ise “Belediye Başkanımız istediğimiz her talebi yerine getiriyor. Kendisinden Allah razı olsun” diye konuştu.

Konuklu mahalle sakinleri de Haliliye Belediyesinin mahallelerinde yaptığı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve tüm ekiplerine teşekkür etti.

Canpolat ve beraberindekiler incelemelerin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA

YORUM EKLE