Karizma Show Ekibi Eyyübiye’de gençlerle buluşuyor

Eyyübiye Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Guinness Dünya Rekortmeni “Karizma Show” ekibini Eyyübiye’de gençlerle buluşturuyor.

Karizma Show Ekibi Eyyübiye’de gençlerle buluşuyor
banner1

Eyyübiye Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerine başlıyor. Belediye, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Guinness Dünya Rekortmeni “Karizma Show” ekibini Eyyübiye’de gençlerle buluşturuyor.

Akrobatik smaç gösteri ekibi Karizma Show’u Şanlıurfa’ya davet eden Eyyübiye Belediyesi, Yenice Spor Salonu’nda gençlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Yaptıkları spor şovlarıyla insanların ilgisini çekerek, sporun sadece performans yönünü değil, eğlenceli şov yönünü de sergileyen Karizma Show ekibi, gösterilerini müzik ve dans eşliğinde seyircilere sunarak büyük bir heyecan yaratıyor

Şanlıurfa’nın en genç nüfusuna sahip ilçesi Eyyübiye’de gençlerin eğitim ve spor etkinliklerine katılımını teşvik etmek amacıyla projeler üreten ve yatırımlar yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, tüm gençleri 17 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 11.00’de Yenice Spor Salonu’ndaki etkinliğe davet etti.

BİHA


YORUM EKLE

banner99