Karaköprü’de yapımı tamamlanan çok amaçlı salon vatandaşların hizmete sunuldu

Karaköprü Belediyesi tarafından Şahin Kırsal Mahallesine kazandırılan çok amaçlı salon, tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu

Karaköprü’de yapımı tamamlanan çok amaçlı salon vatandaşların hizmete sunuldu
banner2

KARAKÖPRÜ- Karaköprü Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından, kırsaldaki vatandaşların düğün, taziye, nişan, toplantı ve misafir ağırlama gibi her türlü etkinliklerini yapabilecekleri çok amaçlı salonlar birçok mahalleye kazandırıldı. Şahin Mahallesinde kalıcı yatırım olarak kazandırılan çok amaçlı salon ve muhtar evinin yapımı tamamlandı.

Karaköprü Belediyesi tarafından kırsal mahallelere köy içi yol yenileme, çok amaçlı salon, sentetik çim saha yapımı gibi hizmetler kazandırılırken, tüm kırsal mahallelerde çeşitli çalışmalar gerçekleştirildi.

Karaköprü’de topyekûn bir hizmet anlayışı benimsediklerine dikkat çeken Karaköprü

Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçenin her noktasına gerekli hizmeti götürmek için çalıştıklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

  “Şahin Mahallemizdeki vatandaşlarımıza çok amaçlı salon sözü vermiştik, hızlıca yer belirleyip yapımına başladık. Çok şükür ki sözümüzü tuttuk ve çok amaçlı salonumuzu tamamlayıp vatandaşların hizmetine sunduk. Bunun gibi birçok kırsal mahallemize çok amaçlı salon kazandırdık. Bunun yanında toplu taşımalı eğitimin olduğu ve nüfusu fazla olan kırsal mahallelerimizde de sentetik çim saha yaptık. Tüm kırsal mahallelerimizde mezralarıyla birlikte köy içi yollarda stabilize malzeme serimi yaparak yolları yeniledik. Yani 86 mahalle ve 90 mezra olmak üzere 176 kırsal yerleşkemizin hepsine dokunduk, hizmet götürdük. Bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğiz”

BİHA

 


YORUM EKLE

banner99