Karaköprü Belediyesi duyurdu: İtibar etmeyin

Karaköprü Belediyesi, açılışı yeni yapılan muhtar evinin sosyal medyada propaganda aracı olarak kullanıldığına dikkat çekerek "Vatandaşlarımızın art niyetli hesapların asılsız propagandalarına itibar etmemelerini rica ediyoruz" denildi.

Karaköprü Belediyesi duyurdu: İtibar etmeyin
banner2

Karaköprü Belediyesi tarafından önceki gün Seyrantepe Mahallesinde yaklaşık maliyetleri 3 milyon TL olan Seyrantepe Kompleksinde; 4 bin metrekarelik yeşil alan ve amfi alanı, 2 bin metrekarelik alışveriş merkezi, 1200 metrekarelik semt pazarı ve mahalle muhtarının vatandaşlara daha iyi bir ortamda hizmet vermesi için yapılan muhtar evi hizmete sunuldu.

Belediye bugün yaptığı yazılı açıklama ile söz konusu muhtar evinin sosyal medyada propaganda için kullanıldığını belirterek "Sosyal medyada bazı hesaplar sadece muhtar evinin fotoğrafını kullanarak art niyet göstermiştir. Sosyal medyada yapılan bu asılsız propagandayı kınıyor, kazandırdığımız hizmetlerin Seyrantepeli vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz. Vatandaşlarımızın bu art niyetli hesapların asılsız propagandalarına itibar etmemelerini rica ediyoruz" ifadelerine yer verildi. 

Belediye, ilçede yaşayan 200 bin vatandaşın refahı ve mutluluğu için çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

BİHA

YORUM EKLE

banner99