İlaç firmalarında korona tedbiri! Askıya alındı

Abdi İbrahim ilaç firması korona virüs tedbirleri kapsamında saha ziyaretlerini askıya aldığını ve personellerin idari izinli sayıldığını duyurdu. Firma, ilaç üretimine de sorunsuz devam edeceğini belirtti.

İlaç firmalarında korona tedbiri! Askıya alındı
banner1

Türkiye'de sayısı artan korona virüs vakaları nedeniyle tedbir kapsamları genişletilirken, Abdi İbrahim ilaç firması da harekete geçti.

İlaç firması bugün düzenlediği toplantıda virüse karşı bazı tedbir kararları aldı. Buna göre şirket, olası vakaların ve yayılımının önüne geçmek adına saha ziyaretlerine ara verme kararı alındı. Şirketten yapılan açıklamada "Hem sizin hem hastanelerde tedavilerine devam etmekte olan hastaların hem de ailelerimizim sağlığını düşünerek 30 Mart 2020 tarihine kadar yüzyüze tanıtım faaliyetlerimizi, tıbbi ziyaretlerimizi ve kongre katılımlarımızı ertelemiş bulunuyoruz."

Firma, ilaçların üretimine sorunsuz bir şekilde devam edildiğini belirterek tedarik kanalları ve tedavilere erişimde herhangi bir aksama bulunmadığı vurgulandı.

Şirket, belirtilen tarih aralığında ürünler hakkında bilgi talebi için "info@abdiibrahim.com.tr" mail adresi ve 0850 480 77 76 numaralı telefondan iletişime geçilebileceğini ifade etti.

BİHA

YORUM EKLE