Hasene Derneğinden kurban çağrısı: Destek bekliyorlar

Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği Şanlıurfa Gönüllü Temsilcisi Fadıl Yağlıtaş, yaklaşan kurban bayramı öncesinde ihtiyacı olan ailelere et dağıtılması için destek beklediklerini söyledi.

Hasene Derneğinden kurban çağrısı: Destek bekliyorlar
banner1

Türkiye'de 2017 yılında kurulan Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği, yaklaşan kurban bayramı öncesinde bir kampanya başlattı.

Başlatılan kampanya ile ihtiyacı olan ailelere et dağıtacaklarını söyleyen Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği Şanlıurfa Gönüllü Temsilcisi Fadıl Yağlıtaş, şu açıklamayı yaptı:

Derneğin Şanlıurfa Temsilcisi Fadıl Yağlıtaş, "Kurban gerek fert gerekse toplum açısından çeşitli yararlar taşıyan mali bir ibadettir. Kişi, kurban kesmekle Allah'ın emrine boyun eğmiş ve kulluk bilincini koruduğunu canlı bir biçimde ortaya koymuş olur. 'Kurbanın hikmeti paylaşmaktır' ilkesinden hareketle yıllardır olduğu gibi bu sene de Hasene Derneği olarak tüm mazlum ve mağdurlar için sizlerle el ele bir Kurban Kampanyası başlatıyoruz. Bir hisse bedeli 750 TL’dir. Sadece Şanlıurfa özelinde bile bu organizasyona çok ihtiyacı olan aileler var. Bazıları belki aylardır evine et alamıyor, biz kurban organizasyonlarıyla onların sofralarına bir parça et koyabiliriz, onları bir nebze olsun mutlu edebiliriz, onların da yüzünü güldürebiliriz. Aslında derin düşünürsek, yardımcı olmakla gerçekte inşallah biz de gülmüş oluyoruz. Hayırsever tüm halkımızı derneğimizin online hesaplarına bağışta bulunmaya davet ediyoruz. Online hesabımız https://hasene.org.tr/bagis/" 

BİHA

YORUM EKLE