Büyükşehir, Viranşehir’de caddeleri yeniliyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir ilçesinde eskiyen, çamur ve çukurların yer aldığı hal pazarı caddesini bakım ve onarıma alarak yeniden düzenledi.

Büyükşehir, Viranşehir’de caddeleri yeniliyor
banner1

Şanlıurfa merkez ve ilçelerinde yol yapım, asfaltlama, yol genişletme çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir’de yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Viranşehir Yeni Hal Pazarı Caddesinde özellikle hal pazarı esnafından gelen dilek ve temennileri dikkate alan Büyükşehir Belediyesi, kısa bir süre içerisinde başlattığı çalışmalar kapsamında yolun hem alt yapısını hem de üst yapısını güçlendirdi. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerince başlatılan çalışmalar kapsamında çamur ve çukurların yer aldığı yolu adeta şantiyeye çeviren ekipler daha sonra mevcut caddenin asfalt serimine başladı.
 

HALPAZARI ESNAFINDAN BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi basın biriminden paylaşılan bilgiye göre Yeni Hal Caddesinde başlatılan çalışmadan dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden halpazarı esnafı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.


BİHA

 

YORUM EKLE

banner99