Haliliye'e park çalışmaları devam ediyor

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karşıyaka Mahallesi’nde yapımı devam eden yeni park alanlarında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı.

Haliliye'e park çalışmaları devam ediyor
Destekten TR

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, ilçe genelinde devam eden çalışmaları denetlemeyi sürdürüyor.

Bu çerçevede sabahın ilk saatleri ile birlikte Karşıyaka Mahallesi’nde yapımı devam eden yeni park alanlarında incelemelerde bulundu.  Çalışmaları yerinde inceleyen Canpolat’a ilgili Başkan Yardımcıları ve birim amirleri eşlik etti.

İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Haliliye için çalışmaların devam ettiğini belirterek şunları söyledi: “Yeni parklarımızda hummalı bir çalışma sürdürüyoruz. Bu bölgede devam eden birçok parkımızda çalışmalar son sürat devem ediyor. Ekiplerimiz parklarımızda sahanın dolgu işleri, toprak serim işlemleri gibi çalışmaları icra ediyor. İnşallah en kısa sürede havaların soğumasıyla da birlikte çiçektir, peyzajdır, ağaçtır bu tip işlemleri tamamlayıp Karşıyaka Mahallemizin hizmetine sunmuş olacağız. Haliliye Belediyesi olarak Fen İşleri ekipleri, Temizlik ekipleri, park bahçe ekipleri ve diğer ekiplerimiz her gün sürekli sahadalar. Halkımızın refahı ve huzuru için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz.”

İncelemelerin ardından Canpolat ve beraberindekiler bölgeden ayrıldı.

BİHA

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR