Prof. Dr. Hakan Büyükhatipoğlu hasta kabulüne başladı

Harran Üniversitesi Hastanesi Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı Bölümüne atanan Prof. Dr. Hakan Büyükhatipoğlu, hasta kabulüne başladı. 

Prof. Dr. Hakan Büyükhatipoğlu hasta kabulüne başladı
banner2

Harran Üniversitesi Hastanesi Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı Bölümüne atanan ve hasta kabulüne başlayan Büyükhatipoğlu, Şanlıurfalıların artık onkoloji alanında daha rahat sağlık hizmeti alacağını ifade etti.

Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek yapmış olduğu açıklamada, Dr. Büyükhatipoğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Güzelçiçek, sağlık hizmetinin  her branşta daha ulaşılabilir hale geldiğini ve her geçen gün bir adım daha ilerleme kaydettiklerini belirtti. 

Başhekim Güzelçiçek, “Rektör hocamız Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik hocamıza Şanlıurfa sağlığına kattığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Onkoloji alanında şehrimizde ve hastanemizde uzun süredir ciddi ihtiyaç vardı. Değerli Rektörümüzün girişimleri ve çalışmaları neticesinde Hakan hocamız hastanemiz onkoloji bölümünde hizmet vermeye başladı. Şanlıurfa'nın sağlığı için vazgeçilmez ve önemli alanlardan biri olan onkoloji branşında Hakan hocam daha önce de kurumumuzda hizmet vermişti. Hakan hocamızı yeniden aramızda görmek  bizleri mutlu etti. Hastalarımızın sağlığı için onkoloji ünitemiz yeniden açılarak hastalarımıza hizmet verecektir” dedi.

BİHA

YORUM EKLE