Haliliye'de yeni projeler hayata geçiyor

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Karşıyaka Mahallesine cami, halı saha ve semt pazarı sözü veren Canpolat, çalışmaların startı için bölgede incelemelerde bulundu.

Haliliye'de yeni projeler hayata geçiyor
banner1

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, seçim öncesi ve sonrası vatandaşlara verdiği sözleri hayata geçirmeye devam ediyor.  Bu çerçevede Karşıyaka Mahallesine cami, halı saha ve semt pazarı sözü veren Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, bu sözünü de yerine getirdi.

Çalışmaların başlaması için bölgeye giden Canpolat, burada çeşitli incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgiler aldı. İncelemelerde Canpolat’a, Belediye Başkan Yardımcıları, mahalle muhtarı, birim amirleri ve vatandaşlar eşlik etti.

İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, “Söz verdiğimiz gibi tüm projelerimizi tek tek hayata geçiriyoruz” diyerek şu ifadelere yer verdi:

“Karşıyaka Mahallemizdeyiz. Mahallemizde cami, semt pazarı ve halı saha ile ilgili çalışmalarımızı tamamladık. Semt pazarımız ihalede, halı saha sonuçlandı. Halı saha yapımı için çalışmalar başladı. Cami ile ilgili de işlemlerini tamamlanmış bulunmaktayız. En kısa sürede inşallah hem cami hem de semt pazarı ile ilgili burada faaliyetler devam edecektir. Karşıyaka Mahallemize, camimiz, halı sahamız, semt pazarımız hayırlı uğurlu olsun.”

Burada konuşan Karşıyaka Mahalle Muhtarı Hadi Taştan ise, “Halilliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat, arkadaşlarıyla birlikte gelip mahallemizde yapılacak olan semt pazarı, cami ve halı saha yerlerini inceledi. En yakın zamanda burada semt pazarı, cami ve halı sahamız faaliyete girecek. Bundan dolayı şahsım ve mahallem adına Sayın Başkanı’ma teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Canpolat, ve beraberindekiler incelemelerin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA 

YORUM EKLE