Haliliye'de sonbahar için ağaçlar toprakla buluşmaya başladı

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat Veysel Karani Mahallesindeki parka ağaç dikerek sonbahar için ağaç dikme dönemini başlatmış oldu. Muhtar ile de görüşen Canpolat "Eksiklikleri gidermek adına tüm gayretimizi ortaya koyuyoruz" dedi.

Haliliye'de sonbahar için ağaçlar toprakla buluşmaya başladı
banner1

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat Mehmet Canpolat, günün ilk ışıkları ile birlikte mahalle gezisi programlarını sürdürüyor.

Beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Erol, birim müdürleri ve teknik ekibi ile birlikte bu kez Veysel Karani Mahallesinde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Canpolat’ı mahallede bulunan parklara sonbahar aylarında gerçekleştirilen ağaç dikimi döneminin startını verdi.

İncelemelere ilişkin açıklamalarda bulunan Canpolat, “Mahallemizi, caddelerimizi, sokaklarımızı gezdik. Hem şuan parklarımızdaki iyileştirme çalışmalarını yerinde inceledik, hem de aynı zamanda diğer eksikliklerimizi ile ilgili muhtarımızla bilgi alış verişinde bulunduk.  Değerli muhtarımız ve mahalle sakinlerimiz bizleri teveccüh ile karşıladılar. Haliliyemizi daha güzelleştirmek ve Veysel Karani Mahallemizin eksikliklerini gidermek daha yaşanabilir, refah seviyesi daha yüksek ortam haline getirmek adına Haliliye Belediyesi olarak elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyuyoruz” dedi.

Yürütülen çalışmalar ile ilgili konuşan Veysel Karani Mahalle Muhtarı Sadık Salar ise Haliliye Belediyesinin hizmetlerinden memnuniyetlerini dile getirerek, mahalle adına Canpolat ve ekibine teşekkür etti.

Canpolat, temaslarının ardından mahalleden ayrıldı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99