Haliliye’de son deneme sınavı

Haliliye Belediyesi tarafından, hafta sonu gerçekleştirilecek olan AYT/TYT sınavı öncesi Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi ve Bahçelievler Gençlik ve Eğitim Merkezinde son deneme sınavı gerçekleştirildi.

Haliliye’de son deneme sınavı
banner1

HALİLİYE- Haliliye Belediyesi bünyesinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi ve Bahçelievler Gençlik ve Eğitim Merkezi, üniversiteye hazırlanan gençlerin uğrak adresi oluyor. Burada sunulan imkanlarla sessiz ve nezih bir ortamda ders çalışma fırsatı bulan öğrenciler, soru çözümleriyle de eksik konularını tamamlıyor.

Yıl boyu kütüphane ve eğitim merkezlerinde üniversite sınavlarına hazırlanan gençler, Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından periyodik olarak yapılan deneme sınavlarıyla temellerini oluşturuyor.

Alan Yeterlilik Deneme Sınavı (AYT) ve Temel Yeterlilik Testi (TYT) ile kendilerini deneme fırsatı bulan öğrenciler üniversite sınavı öncesi hem heyecanlarını yeniyor hem de eksik konularını görme şansı yakalıyor. Hafta sonu gerçekleştirilecek olan AYT/TYT sınavı öncesi ise Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi ve Bahçelievler Gençlik ve Eğitim Merkezinde son deneme sınavı yapıldı.

BİHA


YORUM EKLE