Haliliye’de korona tedbirleri ve dezenfekte çalışmaları sürüyor

Haliliye Belediyesi, 1 Haziran itibariyle girilen normalleşme sürecinde de koronavirüs salgını ile mücadeleyi sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri cadde ve sokakları köpüklü su ile yıkayarak dezenfekte etti.

Haliliye’de korona tedbirleri ve dezenfekte çalışmaları sürüyor
banner1

Haliliye Belediyesi, koronavirüs salgınından korunma tedbirleri kapsamında başlattığı çalışmalara devam ediyor. 1 Haziran itibariyle başlayan normalleşme sürecinde de belediye aldığı tedbirleri üst seviyede tutmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede girilmedik cadde ve sokak bırakmıyor. Salgının Türkiye’de görülmesi ile birlikte yıkma ve dezenfekte çalışmalarına başlayan ekipler ilçe genelinde çalışmalarına devam ediyor.

Ekipler son olarak Ertuğrul Gazi, İmambakır, Refahiye, Konuklu ve Bahçelievler mahallelerinde bulunan cadde ve sokakları köpüklü su ile yıkayarak dezenfekte etti.

Temizlik işleri Müdürlüğü salgınla birlikte başlatılan köpüklü su ile yıkama ve dezenfekte çalışmalarının normalleşme sürecinde de ilçe genelinde dönüşümlü olarak devam edileceğini bildirdi.

BİHA 

YORUM EKLE