Haliliye’de hazırlıklar başladı: Yarın açılıyor

Haliliye Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle yaklaşık iki buçuk ayıdır kapalı olan ve 1 Haziran’dan itibaren ilçede tekrardan hizmet vermeye başlayacak olan kafe ve restoranlarda dezenfekte işlemi gerçekleştirdi.

Haliliye’de hazırlıklar başladı: Yarın açılıyor
banner2

Haliliye Belediyesi ölümcül koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Türkiye’de ölüm ve yeni vakaların düşüş göstermesi ile birlikte 1 Haziran’dan itibaren normalleşme sürecine giriliyor.

Bu kapsamda Haliliye Belediyesi tüm ilçede normalleşme süreci hazırlıklarını sürdürüyor. Bu doğrultuda Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler salgın nedeniyle iki buçuk aydır kapalı olan kafe, lokanta ve restoranlarda dezenfekte çalışması başlattı. Ekipler ilçe genelinde yarın hizmet verecek olan iş yerlerini dezenfekte ederek vatandaşların sağlıklı bir ortamda yemek yemelerini sağlıyor.

İş yeri sahipleri belediyenin dezenfekte çalışmalarından memnun olduklarını belirterek Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Öte yandan Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü salgın kapsamında hijyenik ortamların sağlanması için dezenfekte çalışmalarını sürdüreceklerini bildirdi.

BİHA

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR