Halfeti’de Millet Bahçesi için adım atıldı

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak'ın girişimleriyle, ilçede hayata geçirilecek olan Millet Bahçesi için çalışmaları başladı.

Halfeti’de Millet Bahçesi için adım atıldı
banner2

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde Millet Bahçesi için çalışmalar start aldı. TOKİ tarafından Fırat Mahallesinde yer alan vadi içerisinde 30 dönümlük alanda gerçekleştirilecek proje için Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Belediye Başkan Yardımcısı Müslüm Kandamar ve birim amirleriyle birlikte incelemelerde bulundu.

MESİRE ALANLARI İNŞA EDİLECEK

Millet Bahçesi ile ilgili bilgi veren Albayrak, “30 dönümlük alanda hayata geçirilecek olan Millet Bahçesi Projesi içerisinde mesire alanları, millet kıraathanesi, doğa yürüyüş parkuru ve spor alanları olacak” dedi.

Albayrak, sözlerinin devamında, “Çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, millet kıraathanesinin de inşa edilmesiyle birlikte ilçemizin ihtiyaçlarını karşılayacak ve değer katacak bir proje olacak. Bugün de proje alanını inceleyerek gerekli değerlendirmelerde bulunduk. En kısa zamanda millet bahçesini hemşerilerimizin hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.

BİHA

YORUM EKLE