Google Urfalı sanatçının sesini kullanacak!

Bugüne kadar ulusal ve uluslararası firmalar için seslendirmeler yapan Şanlıurfalı ses sanatçısı Mehmet Şelli'nin başarısı "Google" ile taçlanacak. Sanatçı Şelli Google tarafından hazırlanan Türkçe videoları seslendirecek.

Google Urfalı sanatçının sesini kullanacak!
banner1

Şanlıurfalı Ses Sanatçısı Mehmet Şelli başarısı ile kenti gururlandırmaya devam ediyor.

Yaptığı seslendirmeler ile başarısı sınırları aşan ve bugüne kadar ülkemizdeki ünlü firmalar ile dünya devlerinin reklamlarında sesi kullanılan Mehmet Şelli şimdi de Google'un aradığı isim oldu. Dünyanın bir numaralı arama motoru Google'n hazırladığı Türkçe bilgilendirme videolarını sanatçı Şelli'nin seslendireceği öğrenildi. Sanatçı Şelli'nin bu başarısı kentte takdir topladı. 

Konuya dair açıklama yapan Sanatçı Şelli "Portföyüme dev bir markayı daha katmanın mutluluğunu yaşıyorum. Google'ın kendi resmi sayfalarında yayınlayacağı Türkçe videolar için benim sesimin seçildiği haberini aldım. Bugün Kaliforniya saatiyle sabah 9, Türkiye saatiyle akşam 8'de canlı bağlantı ile kayıt alacağız" dedi. 


MEHMET ŞELLİ HAKKINDA

Kendi anlatımıyla Mehmet Şelli hakkında merak edilenler:

"Seslendirme kariyerine 14 yaşında başlama şansına sahip olmuş ve işini tutkuya dönüştürmüş birisiyim. Akustik odamda kayıt almaktan büyük keyif alıyorum ve işimi severek yapıyorum. Şuana kadar yaptığım binlerce kayıtta tanıtım filmi, reklam, eğitim, santral, oyun ve çizgi film seslendirdim. Birçok ünlü markanın sesi oldum. Yaptığım çalışmalar sınırları aştı ve son 5 yılda 56 farklı ülke ile Türkçe seslendirme üzerine çalıştım. Türkiye’de Trivago, Philips, Mercedes, NBA League Pass, Wix.com’un reklamlarında sesimin yer alması yurtdışındaki büyük ajanslarda yer alabilmem sayesinde oldu. Kurduğum Network’ü bir iş fikrine dönüştürdüm ve Tvoices Seslendirme ve Prodüksiyon Ajansı Ltd. Şti.’yi kurdum. Şuan ajansım üzerinden tüm dillerde ÇEVİRİ ve SESLENDİRME hizmeti veriyorum."

BİHA

YORUM EKLE

banner99