Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı'ndan Urfest jesti

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şanlıurfa da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen İsot Festivali için ev sahibi Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ekibi için destek paylaşımında bulundu.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı'ndan Urfest jesti
banner1

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen 'Şanlıurfa Lezzetleri ve İsot Festvali' kapsamında bugün tarlada isot hasadı yapıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de etkinliği sosyal medya hesabı üzerinde paylaşımda. Paylaşımda isot hasadı ile ilgili fotoğraflar ile "#Urfest Üçüncü Şanlıurfa Lezzetleri ve İsot Festivali kapsamında tescilli ürünümüz olan #İsot'u toplayarak 'Tarlada İsot Hasadı'nı gerçekleştirdik. Katılım sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum"ifadeleri yer aldı.

Paylaşım cok sayıda beğeni alırken, komşu kent Gaziantep'in Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'den destek mesajı geldi.

Beyazgül'ün gönderisini paylaşan Şahin "Muhteşem tabii ve tarihi güzelliklere ve mutfağa, #Balıklıgöl'e, tarihi değiştiren #Göbeklitepe'ye sahip komşumuz #Şanlıurfa'da #Urfest zamanı. Hayırlı olsun. Zeynel Başkanımıza, Büyükşehir Belediyesine ve tüm #Urfalılara Allah kolaylık versin" dedi.

Şahin'e destek mesajından dolayı teşekkür edildi.

BİHA

 

YORUM EKLE

banner99