Eyyübiye'de işgal edilmek istenen alan park oluyor!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Evren Sanayi Sitesinde bulunan ve işgal edilmek istenen yaklaşık 3 dönümlük alanı park olarak vatandaşların hizmetine sunuyor.

Eyyübiye'de işgal edilmek istenen alan park oluyor!
banner1

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Evren Sanayi Sitesinde de işgal edilmek istenen 3 dönümlük alanı park olarak vatandaşların hizmetine sunuyor.

İlçede daha önce işgal edilmek istenen birçok alanı parka çeviren Kuş, sanayi esnafının da takdirini topladı. Bölgede esnaf ve vatandaşlarla birlikte incelemelerde bulunan Kuş, park yapım çalışması için dolgu ve serim çalışmalarının başladığını belirterek, “İşgale müsaade etmeyeceğimizi daha önce de belirttik. Bu bölgeyi de park olarak esnafımız hizmetine sunacağız" dedi. Göreve geldikleri ilk günden itibaren işgallere müsaade etmediklerini ve boş buldukları her alanı park olarak vatandaşların hizmetine sunduklarını belirten Kuş, "Geçmişten bu yana hazine arazisi demişiz, göz yummuşuz, işgal edilmiş. Allah’a çok şükür, benim geldiğim günden bu yana Eyyübiye mücavir alanları içerisinde olan her yerde işgali önledik. Kimseye de müsaade etmedik. Bu pandemi süreci olmamış olsaydı, Sanayi’de bazı kaldırım işgalleri vardı, onların yıkımını gerçekleştirecektik. Pandemiden dolayı biraz fren yaptık, bu süreci atlatalım inşallah kaldığımız yerden devam edeceğiz" diye konuştu. 

BİHA

YORUM EKLE