Eyyübiye Belediyesi’nin kar mücadele çalışması

Eyyübiye Belediyesi dün geceden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle ilçede kar temizleme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Eyyübiye Belediyesi’nin kar mücadele çalışması
banner1

EYYÜBİYE- Eyyübiye Belediyesi dün geceden itibaren kentteki yoğun kar yağışıyla birlikte ilçede kar temizle çalışmalarına devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile Zabıta Müdürlüğünden oluşan yüzlerce ekip ve onlarca araçla dün geceden itibaren yollarda temizleme çalışması yaptı.

Trafik yoğunluğunun ve insan sirkülasyonunun fazla olduğu ara caddeler başta olmak üzere kaldırım ve ara sokaklardaki kar küreme ve tuzlama çalışmalarına; 246 personel, 2 greyder, 5 traktör, 1 adet 950 loder, 7 adet Jcb ve onlarca ara elaman ve şoförle, oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçiyor. Gece geç saatlerde başlayan ve gün içinde aralıksız bir şekilde süren çalışmaların devam edeceği belirtildi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada,” Ekiplerimiz vatandaşlarımızın yaşayabilecekleri olumsuzlukları önleme adına yüzlerce personel ve onlarca araçla sahadalar “ ifadesini kullandı.

BİHAYORUM EKLE

banner99