Eski eşi Adalet Durak'tan Tatlıses hakkında suç duyurusu

Urfalı sanatçı İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlı ve ilk eşi Adalet Durak arasında sular durulmuyor. Oğlunun vasi davasından sonra şimdi de eski eş Adalet Durak kendisine hakaret ettiği iddiasıyla Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek Tatlıses hakkında suç duyurusunda bulundu.

Eski eşi Adalet Durak'tan Tatlıses hakkında suç duyurusu
banner1

ŞANLIURFA- İbrahim Tatlıses’in Şanlıurfa’da yaşayan ilk eşi Adalet Durak, bugün adliyeye giderek türkücü hakkında kendisine hakaret ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

2001 yılında silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses, doktorların yoğun tedavi süreci sonrası hayata dönerken, Tatlıses'in sol tarafı ise felçli olarak kaldı. Kötü günlerden geçen Tatlıses, uzun bir zaman sonrası sahnelere geri dönerken, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar ile magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bir canlı yayın programında ilk eşi Adalet Duran ve oğlu Ahmet Tatlı için, evlenememe sebebin eski eş ve oğlunun kendisine domuz büyüsü yaptığını öne sürmüştü. Tatlıses, eski eşi Adalet Durak içinse Kara Peçeli tabirini kullanmıştı. Durak, ise Kara Peçeli tabirine hakaret gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

ÖNCE OĞLU SONRA ESKİ EŞİ

İbrahim Tatlıses, Oğlu Ahmet Tatlı ve ilk eşi Adalet Durak ile aralarındaki tartışama büyütken, mahkemeye sıçradı. Ahmet Tatlı, babasının kendisine kasayı boşalttı iddiası üzerine vasi davası açtı. Vasi davasıyla Tatlıses'in mal varlıklarına şerh koyuldu. Tüm bunların üzerine eski eş Adalet Durak ise kendisine Kara Peçeli diyen İbrahim Tatlıses hakkında suç duyurusunda bulundu.

BİHA

 


YORUM EKLE

banner99