Erdoğan’ın Yeni Dönem Müjdesi Ne?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Ağustos 2020 tarihinde Ankara’da konuştu. Erdoğan, Cuma günü müjde vereceğini söyledi. Erdoğan’ın vereceği müjde şimdiden merak konusu oldu.

Erdoğan’ın Yeni Dönem Müjdesi Ne?
banner1

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma günü açıklayacağı müjde il Türkiye’de yeni bir dönemin başlayacağını dile getirdi. 7’den 70’e herkes merakla o müjdenin ne olduğunu beklerken Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, müjdenin doğalgaz olduğunu belirtti.

Dün akşam CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge, programında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın cuma günü açıklayacağı müjde ele alındı.

Bloomberg'in Haberi Konuşuldu

Programda, ABD merkezli Bloomberg News'in iki Türk yetkiliye dayandırdığı "Türkiye Karadeniz'de enerji kaynağı keşfetti" haberi de gündeme geldi. Programın konuklarından Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Zonguldak açıklarında doğal gaz kaynağı bulunduğunu iddia etti.

"Hidrokarbon Yatakları Ve Doğal Gaz Bulundu"

Perinçek, "Cumayı beklemeden programda müjdeler açıklanmış oldu. Sayın Cumhurbaşkanımıza bırakalım müjdeyi ama verilen bilgiler, Zonguldak açıklarında hidrokarbon yatakları, doğal gaz bulunduğunu son bir iki gün içerisinde biz de öğrendik. Ama Sayın Cumhurbaşkanımız müjdesini kendisi verecektir, o müjdenin ne olduğu konusunda izin verirseniz bir açıklama yapmayalım" diye konuştu.

HABERLER.COM

YORUM EKLE