Elif bebek sağ çıktı! Urfa itfaiyesi de oradaydı

Merkez üssü Ege Denizi'nin Seferihisar açıkları olan 6,9 büyüklüğündeki deprem sonrası yıkılan binalardaki arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. 65'nci saatte 3 yaşındaki Elif Perinçek, yaralı olarak kurtarıldı...

Elif bebek sağ çıktı! Urfa itfaiyesi de oradaydı
banner2

Ege Denizi'nin İzmir Seferihisar açıklarında gerçekleşen 6,6 şiddetindeki depremin ardından arama kurtarma çalışmaları sürüyor.

İzmir'deki depremin 65. saatinde bir mucize daha yaşandı. 3 yaşındaki Elif bebek canlı olarak kurtarıldı. Kurtarılan Elif bebeğin daha önce 3 çocuğuyla birlikte kurtarılan Seher Perinçek'in kızı olduğu tespit edildi.

AFAD tarafından yapılan son açıklamada, "SAKOM'dan alınan bilgilere göre 79 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Yaralanan 962 vatandaşımızdan 743'ü taburcu edilmiş olup, 219 vatandaşımızın tedavisi devam etmektedir. İzmir'de halen 8 binada arama kurtarma çalışması yürütülmektedir" denildi.

 DOĞANLAR APARTMANI'NDA MUCİZE KURTULUŞ!

Doğanlar Apartmanı'nda 65'inci saatte bir mucize yaşandı. Şanlıurfa İtfaiye Erlerinin de yer aldığı arama kurtarma çalışmalarında 3 yaşındaki Elif Perinçek enkazdan canlı olarak kurtarıldı. 

Elif tedavi için hastaneye kaldırıldı.

BİHA 

YORUM EKLE