Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan salgın için açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgınla beraber ikili ilişkilerden, ekonomide, alışveriş yöntemlerinden daha birçok alana kadar köklü değişiklikler yapmak zorunda kalındığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan salgın için açıklama
banner2

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT World Forum’un açılış oturumuna video mesaj göndererek, katılımcılara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu yıl dördüncüsü düzenlenen TRT World Forum’a, video konferans yoluyla da olsa hitap etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Forum’un başarılı geçmesini temenni etti.

Koronavirüs salgınının hayatın her alanında derin izler bıraktığına işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgınla beraber ikili ilişkilerden, ekonomide, alışveriş yöntemlerinden daha birçok alana kadar köklü değişiklikler yapmak zorunda kalındığını belirtti.

Medya, siyaset ve uluslararası ilişkilerin de bu değişim dalgasından etkilendiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir süredir yükselmekte olan yeni medya araçlarının, salgının ortaya çıkardığı tabloda daha da yaygınlık kazandığını söyledi.

Ticaretin yanı sıra basında da dijitalleşmenin öne çıkmaya başladığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Geleneksel medyanın etkisini tamamen yitirdiğini elbette söyleyemeyiz; ancak yeni bir gerçeklikle karşı karşıya olduğumuzu da inkâr edemeyiz" dedi. 

BİHA

YORUM EKLE

banner99