CHP heyeti UÇG’nin konuğu oldu

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa ziyareti öncesi kentte bulunan partili bazı milletvekilleri Urfa Çalışma Grubu’nu ziyaret etti.

CHP heyeti UÇG’nin konuğu oldu
banner2

ŞANLIURFA - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Şanlıurfa ziyareti öncesinde kentte bulunan CHP İstanbul Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Erdoğan Toprak, Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık ve CHP Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, Urfa Çalışma Grubu’na (UÇG) misafir oldu.

CHP İstanbul Milletvekili Toprak, “Urfa Çalışma Grubu’nda olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

UÇG Başkanı Rüştü Öcal ise iki haftada bir perşembe günleri gerek milletvekili, gerek siyasi parti temsilcileri ve gerektiğinde Şanlıurfa için elini taşın altına koyan memleket sevdalısı herkesi konuk ettiklerini belirtti.

Öcal, heyete genç işsiz nüfusunun istihdamı, tarım alanlarında betonlaşma, Mera Kanunu, eğitim sorunlarıyla ilgili bilgi verdi.

UÇG Başkanı Öcal, CHP heyetine Kemal Kılıçdaroğlu kente geldiğinde kendisinden özel randevu istediğini iletti. Heyettekiler imkanlar ölçüsünde bu randevuyu ayarlayabileceklerini dile getirdi.

Ziyaret sonunda UÇG Başkanı Rüştü Öcal, konuklarına kitap hediye etti.

BİHA


YORUM EKLE