Canpolat, vatandaşın talep ve önerilerini dinledi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, ilçe genelinde mahalle mahalle vatandaşlarla bir araya gelip taleplerini dinlemeye devam ediyor. BCanpolat, son olarak Konuklu Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelip talep ve önerilerini dinled

Canpolat, vatandaşın talep ve önerilerini dinledi
banner1

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Temaslarında belediye tarafından yürütülen çalışmaları da yerinde inceleyen Canpolat, burada vatandaşların talep ve önerilerini birinci ağızdan dinliyor. Bu kapsamda Canpolat, Konuklu Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.


 

Talep ve önerilerin dinlenip notların alındığı ziyarette Canpolat’a AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu da eşlik etti. Mahalledeki incelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Canpolat, vatandaşların taleplerini birinci ağızdan dinlediklerini belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Mahallemizi arkadaşlarla birlikte gezdik. Vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Mahalledeki mevcut parkların ve yeni yapılacak olan parkların durumu ile ilgili bilgiler paylaştık. Konu ile ilgili ekiplerimize de talimatlar verdik. En kısa sürede burada çalışmalar başlayacak inşallah. Vatandaşlarımızın yol talepleri vardı. Bizlerde burada yapılaşmanın yoğun olduğu bölgelere daha önceden kırmızı kot uygulamasını gerçekleştirmiştik. Bir de doğalgaz döşemesi için başvurularımız oldu. Arkadaşlar şuan abone topluyorlar. Bunlar tamamlanması ile birlikte hem yolları hem de doğal gazı eş zamanlı yapmaya başlayacağız.”Aksu ise “Haliliye Belediyemiz kendisi ile ilgili olan hizmetleri çok büyük ölçüde yol almış. Vatandaşların diğer talepleri için de Başkanımız gerekli talimatları verdi. Bu hizmetlerinden dolayı Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Canpolat ve beraberindekiler incelemelerin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA

YORUM EKLE