Canpolat: Şehirde ne varsa, köyde de aynısı olacak

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, İkiağız Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek, burada devam eden parke çalışmalarını yerinde inceledi.

Canpolat: Şehirde ne varsa, köyde de aynısı olacak
banner1

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, İkiağız Mahallesinde vatandaşlarla buluşarak talep ve önerilerini dinledi. Burada devam eden parke döşeme çalışmalarını da inceleyen Canpolat’a belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar eşlik etti.

Çalışmaların yürütüldüğü sahada açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, şehir ve kırsal ayrımı yapmadan çalışmaların son sürat devam ettiğini kaydederek şunları söyledi:

“Haliliye ilçemize bağlı İkiağız Mahallemizdeyiz. Yaklaşık 6 ay önce bu mahallemizde stabilize yol çalışmamızı tamamlamıştık. Şimdi ise mahallemizin parkeleri yapılıyor. İnşallah en kısa sürede mahallemizin tüm sokaklarını parke veya asfalt yaparak tertemiz bir görünüme kavuşturacağız. Şehirde ne varsa, köyde de aynısı olacak demiştik. Gerek temizlik gerek fen işler gerekse de ilaçlama olsun her türlü hizmeti getiriyoruz. Getirmeye de devam edeceğiz.”

Burada konuşan İkiağız Mahalle Muhtarı Halil Demirler ise, “Mahallemizde yapılan çalışmalardan dolayı başta Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat olmak üzere tüm emeği geçenlere mahallem adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Canpolat ve beraberindekiler buradaki temasların ardından bölgeden ayrıldı.   

BİHA

YORUM EKLE