Şanlıurfa'da çocuğu yere vuran cani tutuklandı!

Şanlıurfa'da iddiaya göre bir çocuğun dükkanından sürekli su içmesine sinirlenen ve çocuğu yere vurarak döven şahıs tutuklandı. Şanlıurfa Valiliği de çocuğa ve ailesine destek sağlanacağını duyurdu.

Şanlıurfa'da çocuğu yere vuran cani tutuklandı!
banner1

Şanlıurfa'da çocuğa şiddet cezasız kalmadı.

Şanlıurfa'nın Eyyübiye İlçesinde dükkanına gelerek, sürekli su içmesine sinirlendiği çocuğa şiddet uyguladığı için gözaltına alınan iş yeri sahibi Mahmut Arıcı, gözaltına alındı. Şüpheli şahıs Arıcı savcılık sorgusunun ardından Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Pişman olduğunu, bir anlık öfkesine yenildiğini belirten Mahmut Arıcı, hakimlik tarafından 'çocuğa karşı darp' suçundan tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

Şanlıurfa Barosu eski Başkanı DEVA Partisi İl Başkanı Ahmet Tüysüz konunun takipçisi olacaklarını belirtti.

ŞANLIURFA VALİLİĞİ: MAĞDUR ÇOCUĞUMUZA DESTEK SAĞLANACAK

Şanlıurfa Valiliği de konuya dair yazılı açıklama yaptı. Açıklamada mağdur çocuğun ailesine de destek verileceği belirtilerek "İlimiz Eyyübiye ilçesinde 14 Kasım 2020 günü meydana gelen küçük bir çocuğumuzun darp edildiği, vicdanları yaralayan olayın görüntülerinin sosyal medyada yer alması üzerine; görüntüleri inceleyen güvenlik güçlerimiz tarafından kimliği tespit edilen M.A adlı şahıs olayın yaşandığı gün gözaltına alınmış olup, sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır.  
Ayrıca, yaşanan üzücü olaya maruz kalan evladımız ve ailesiyle irtibata geçilmiş olup, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüz tarafından mağdur çocuğumuza ve ailesine gerekli her türlü maddi ve manevi sosyal destek sağlanacaktır. 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur. "

BİHA

YORUM EKLE