Canpolat iki mahalleyi gezdi, sorunlar için talimat verdi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, mahalle gezisi programları kapsamında Şehitlik ve Hızmalı mahallelerinde incelemelerde bulunarak, ihtiyaçları yerinde tespit etti.

Canpolat iki mahalleyi gezdi, sorunlar için talimat verdi
banner2

Mahalle gezisi programları ile hem ihtiyaçları yerinde belirleyen hem de esnaf ve vatandaşlar ile görüşen Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, bu kapsamda Şehitlik Mahallesini ziyaret etti. Başkan Yardımcısı Mehmet Erol ve birim yetkililerinin eşlik ettiği ziyarette Canpolat’ı, Mahalle Muhtarı Şükrü Kılıç ve vatandaşlar karşıladı. Mahallede incelemelerde bulunarak, esnaf ve vatandaşlar ile sohbet eden Canpolat, gelen iletilerin çözümü için de ilgililere talimatlar verdi.

Şehitlik Mahallesi ziyaretine ilişkin yaptığı açıklamada doğalgaz şebeke hattının döşenme çalışmalarının devam ettiğinin altını çizen Canpolat, “Sabahın erken saatleri ile birlikte Şehitlik Mahallemizdeyiz, muhtarımız, başkan yardımcılarımız ve birim amirlerimizle mahallemizi geziyoruz. Bizim ve muhtarımızın çabaları sonrası mahallemiz doğalgaza kavuştu. Şuanda bir taraftan yeni doğalgaz şebeke hattının döşenmesi sürüyor. Bir diğer taraftan da sökülen parkelerin yeniden onarımı ve sokaklarımızın eski görünümüne kavuşması için ekiplerimizin hummalı çalışması sürüyor. Mahallerimiz de adım adım geziyoruz. Bizlere gösterilen ilgiye desteğe başta muhtarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhtar Şükrü Kılıç ise yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve tüm ekiplerine teşekkür etti.

Canpolat, temaslarının ardından beraberindekiler ile Hızmalı Mahallesine geçti. Burada Mahalle Muhtarı Bedih Ercan ve mahalle sakinleri ile görüşen Canpolat, durmadan çalışacaklarını kaydetti. Hızmalı Mahallesindeki ziyaretine ilişkin de açıklamalarda bulunan Canpolat, “Mahalle muhtarımız ve Hızmalı mahalle sakinlerimizle birlikte mahallemizin konularını hep birlikte istişare ettik. Önem arz eden acil ihtiyaçları ile ilgili yeni müdürlüğümüze bağlı personelimiz inşallah ihtiyaçlarını giderecekler. Belediye olarak vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam ediyoruz” dedi.

Muhtar Bedih Ercan da, mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Canpolat’a ve tüm ekiplerine teşekkür etti. Canpolat, temaslarının ardından mahalleden ayrıldı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99