Canpolat: Hedefimiz kış gelmeden tamamlanması

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, kırsal mahallelerde devam eden stabilize yol yapım çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Canpolat: Hedefimiz kış gelmeden tamamlanması
banner1

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kırsal mahallerde devam yol yapım çalışmalarını yerinde incelemek ve vatandaşların taleplerini dinlemek amacıyla kırsala çıkarma yaptı. İncelemeler kapsamında Meclis Üyeleri ile birlikte Yinece Mahallesine giden Canpolat, Mahalle Muhtarı Şaban Şafi ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Hedeflerinin kış mevsimi gelmeden çalışmaları tamamlamak olduğunu belirten Canpolat, “Kırsal mahalle gezilerimiz kapsamında Haliliye’nin büyük bir köyü olan Yenice Mahallemize geldik. Yenice Mahallemizin yollarını daha önceden parke yapmıştık. Mahallemizin büyümesinden dolayı tekrardan çalışma yapmak hasıl oldu. Fen İşlerine bağlı stabilize yol ekiplerimiz Yenice Mahallemizdeler. Ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Bunun ile birlikte köy muhtarımız ve vatandaşlar ile bir araya geldik. Köyümüzün ihtiyaçların dinliyoruz. Hedefimiz kış gelmeden buradaki vatandaşlarımızın ayağını çamura değdirmemek. Bu doğrulta ekiplerimiz seri şekilde çalışmalarına devam ediyor. Bunların yanında Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yapacağımız yollarımız var. Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ile görüştük ve onlar ile de koordineli çalışıyoruz. Halihazırda olduğu gibi Yenice Mahallemizin de tüm ihtiyaçlarını gidereceğiz” dedi.

Yenice Mahallesi Muhtarı Şaban Şafi ise “Ekiplerin mahallemizde çalışmaları devam ediyor. Çalışmalardan dolayı son derece memnunuz. Başkanımız Canpolat buraya kadar gelip çalışmaları yerinde incelediler. Kendilerine mahallem adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yenice Mahallesi ardından Meclis Üyeleri ile birlikte Taşlıca Mahallesine geçen Canpolat, burada Mahalle Muhtarı Osman Çiftçi ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Yürütülen stabilize yol yapım çalışmaları inceleyen Canpolat burada vatandaşların taleplerini dinledi. Tüm eksiklerin en kısa sürede tamamlanacağı bilgisi veren Canpolat ardından Diphisar ve Kalecik Mahallerine geçti. Diphisar mahallesinde ekiplerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Canpolat, ardından Kalecik Mahallesine geçti. Kalecik Mahalle Muhtarı Necmettin Ateş ve vatandaşlar ile bir araya gelerek talepleri dinledi.

Canpolat ve beraberindekiler incelemelerin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA

YORUM EKLE