Canpolat, genç sporcuları ziyaret etti

Haliliye Belediyesi, Süleymaniye Mahallesi’nde bulunan spor tesislerinde gençlerin spora ilgisini artırmak hedefiyle birçok branşta kurslar açıldı.

Canpolat, genç sporcuları ziyaret etti
banner1

Haliliye Belediyesi, gençleri spora özendirme kapsamında başlattığı çalışmalara yenilerini ekleyerek devam ediyor.

Bu çerçevede Süleymaniye Mahallesi’nde bulunan spor kompleksinde açılan tekvando, judo ve karate gibi dövüş sporları kurslarına gençler yoğun ilgi gösteriyor. Covid-19 salgını tedbirlerinin yüksek seviyede tutulduğu kursları ziyaret eden Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, öğrencilerle bir araya gelerek kısa sohbetler gerçekleştirdi.

 Verilen eğitimleri de izleyen Canpolat, burada yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Haliliye Belediyemizin Süleymaniye’deki spor tesislerindeyiz. Buradaki salonlarımızda tekvando ile ilgili kurslarımız başlamış durumda. Aynı zamanda judo ve karate gibi spor dövüşleri ile ilgili hocalarımızın nezaretinde öğrenci kabulleri başladı. Bu kurslara Süleymaniye, Devteyşti, Yavuz Selim, Bağlarbaşı ve Ahmet Yesevi dahil olmak üzere mahallelerimizden öğrencileri bekliyoruz. İnşallah gençlerimiz daha sağlıklı, daha çevik yetişebilmesi için Haliliye Belediyesi olarak elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz."

Canpolat ve beraberindekiler tesislerdeki incelemelerin ardından bölgeden ayrıldı.  

BİHA

YORUM EKLE