Büyükşehirde Ali Ferhat Türkmen, koltuğu devretti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi STK ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığından istifa eden Ali Ferhat Türkmen, görevi Murat Müjdeci'ye devretti.

Büyükşehirde Ali Ferhat Türkmen, koltuğu devretti
banner1

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi STK ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Ali Ferhat Türkmen, geçtiğimiz günlerde yapılan Kent Konseyi seçimi öncesinde eleştirilerin odak noktasında yer almış ve seçimde Urfanatik Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tahir Gülebak ile tartışmıştı. 

Yaşanan tartışma, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün araya girmesi son bulurken Türkmen, STK ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı görevinden istifa etmişti. 

İstifanın ardından Türkmen'in yerine Murat Müjdeci atanmıştı. STK ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığına atanan Müjdeci, bugün görevi eski başkan Ali Ferhat Türkmen'den devraldı. 

Devir teslim görevinde konuşan Türkmen, "STK'lar ve Muhtarlıklar Daire Başkanlığı görevimizi, verilen bütün görevleri layıkıyla yerine getiren Murat Müjdeci kardeşime devir ettim. Hayırlı olmasını temenni eder, Başarılar dilerim" sözlerine yer verdi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99