Bozova’da ‘Sinema Günleri’ başladı

Bozova Belediyesi, ilçede yaşayan çocukların sosyalleşmesi adına hafta içi her gün sinema etkinliği düzenliyor.

Bozova’da ‘Sinema Günleri’ başladı
banner1

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, rutin belediyeciliğinin yanında sosyal belediyecilik anlayışıyla da çalışmalarını sürdürüyor. Aksoy, özellikle ilçede bulunan kadınların ve çocukların sosyalleşmesi adına sosyal aktiviteleri arttırıyor.
 


 

Bozova Belediyesi son olarak çocukların okul dışında eğlence ve bilgi kazanımları adına ilçede hafta içi her gün sinema etkinliği düzenledi. Projenin ilk gününde çocuklarla beraber sinemada film izleyen Aksoy, çocukların sevgi seliyle karşılandı. Çocukların mutluluğu gözlerinden okunurken bazılarının ilk defa sinema ile buluşması güzel anların yaşanmasına sebep oldu.
 


 

Bozova Belediyesi basın biriminin paylaştığı bilgilere göre, film sonrası konuşan minikler, kendilerine imkan sunan Aksoy ve Bozova Belediyesine teşekkür etti.
 


 

Film sonrası sinema etkinliği ile ilgili bilgi veren Aksoy, “Çocuklarımız yarınlarımızın teminatıdır. İlçe merkezimizde ve kırsalda sinemaya gitmeyen çocuklarımızı sinema ile buluşturarak onların sosyalleşmesini ve eğlenmesini sağlamak en asli görevimiz. Hafta içi her gün böyle bir etkinlik düzenleyerek sosyal belediyecilik anlayışımızı da yerine getiriyoruz. Sinema etkinliğimize bütün çocuklarımızı davet ederek hafta içi her gün okuldan sonra sinema buluşuyoruz diyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Bozova Belediyesinin düzenlemiş olduğu sinema günleri etkinliği hafta içi her gün saat 14.30 ile 16.30 arasında Bozova sinema salonunda gerçekleşecek.

BİHA

YORUM EKLE