Bozova’da modern mezbahane için çalışma başladı

Bozova ilçesinde modern mebahane için temel kazı çalışmalarına başlandı.

Bozova’da modern mezbahane için çalışma başladı
banner2

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, özellikle daha hijyen bir ortamda kesim yapılarak kasap ve et reyonlarında halkın ve kasapların taleplerini yerine getirme adına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’den modern mezbahane talebinde bulunmuştu. Başkan Beyazgül kısa sürede bu talebe cevap vererek, Bozova ilçesine Mezbahane yapılması talimatı verdi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Bozova İlçesinde Modern mezbahana temel kazma çalışmalarına başlandı. Temel kazma çalışmalarını yerinde inceleyen Bozova Belediye Başkan Vekili Fethi Kılıç, “İlçemizde temel kazma çalışmalarına başlanan modern mezbahane için talepte bulunan Bozova Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’a teşekkür ediyorum. Mezbahanenin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ve tüm ekibine de ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Ziro ise; “Belediyemizin taleplerini yerine getiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e ve ilçemizin her alanda sorunlarının çözüme kavuşması adına çalışan Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’a da ayrıca teşekkür ediyorum, mezbahanenin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

BİHA

YORUM EKLE