Beyazgül ve Özdemir bir araya geldi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül, TFF Başkanı Nihat Özdemir’i Riva’da ziyaret etti. Görüşmenin içeriğine dair bir açıklama yapılmazken ziyarette Şanlıurfaspor’un içinde bulunduğu durumun ele alındığı iddia edildi.

Beyazgül ve Özdemir bir araya geldi
banner2

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)  Başkan Nihat Özdemir’i ziyaret etti. Görüşmeye dair bir açıklama yapılmazken TFF Başkanı Özdemir’in sarı yeşilli takıma destek verip vermeyeceği takıma gönül veren taraftarlar tarafından merak konusu oldu.

TFF’nin Riva'daki idare merkezinde gerçekleşen ziyarette, TFF Başkan Vekilleri Mehmet Baykan, Yılmaz Büyükaydın, Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez ve Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Hacıkerimoğlu ile Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yer aldı.

Geçtiğimiz günlerde de Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Şanlıurfasporlu futbolcularla bir toplantı yapacağı açıklanmış; ancak daha sonra toplantının yapılıp yapılmadığına ilişkin bir açıklama gelmemişti. TFF’deki bu toplantıda da Şanlıurfaspor’un durumunun ele alındığı iddia edildi.

BİHA

YORUM EKLE