Beyazgül'den ziyaret: Vatandaşın çağrılarını yanıtladı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ramazan Bayramını vatandaşların rahat bir şekilde geçirebilmesi için mesai kavramı bilmeden çalışan personele teşekkür ziyaretinde bulundu.

Beyazgül'den ziyaret: Vatandaşın çağrılarını yanıtladı
banner2

ALO 153 Çağrı merkezi çalışanlarını ziyaret eden Başkan Beyazgül, üstün çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederek tatlı ikram etti.

Koronavirüsünün ülkemizde görülmesinin ilk anından buyana büyük bir özveri ile çalışmaların Büyükşehir Belediyesi personellerimizce devam ettiğini altını çizen  Beyazgül, “Bu süreçte vatandaşlarımızın emrinde olduk ve her türlü ihtiyaçlarını gidermek için tüm personellerimiz ile hazır bir şekilde bekliyoruz” ifadelerini kullandı.


SORUNSUZ BİR ULAŞIM İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Ardından Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığına geçen Beyazgül, Ramazan Bayramında yaşanan sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi personelleri ile görüştü.

Büyükşehir Belediyesinin ulaşım anlamında yapmış olduğu yeni çalışmaları teknik heyet ile değerlendiren Beyazgül, Şanlıurfa’da sorunsuz bir ulaşım için yeni projelerin üretildiğinin altını çizdi.

BİHA

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR