Beyazgül, OSB'de çıkan yangını inceledi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa 1. Organize Sanayi Bölgesinde sabah saatlerinde bir fabrikada çıkan yangına anında müdahale eden itfaiye ekiplerine teşekkür etti.

Beyazgül, OSB'de çıkan yangını inceledi
Destekten TR

Şanlıurfa 1. Organize Sanayi Bölgesinde sabah saatlerinde iplik fabrikasında nedeni bilinmeyen sebeplerden dolayı yangın çıktı.

Maddi hasarlarla atlatılan fabrika yangınını inceleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, olaya anında müdahale ederek yangının büyümeden kontrol altına alan 80 itfaiye ekibine teşekkür etti.İş yeri sahibine geçmiş olsun temennisinde bulunan Beyazgül, “Fabrikada oluşan hasarı ve ekiplerimizin müdahale çalışmalarını yerinde inceledik. Yangın anında fabrikada kimsenin olmaması bizleri sevindirdi. Fabrika yöneticilerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Herhangi bir yardım talep ettiklerinde bütün yardımımızla her zaman yanlarında olacağız” Şeklinde konuştu.

FABRİKA SAHİBİ ŞEKER: TEŞEKKÜR EDİYORUM

Fabrika sahibi Musa Şeker ise, “Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerine teşekkür ederim, gerekli çabaları ile ve ekip halinde müdahaleler yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’de incelemeler yaparak yerinde gördü, üzüntümüzü birlikte paylaştık. Her zaman yanımızda olduğunu belirtti ve başkanımıza teşekkür ediyorum. Allah devletimize zeval vermesi” dedi. 

BİHA

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR