Belediye başkanları esnafı ziyaret edip çalışmaları inceledi!

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Bahçelievler bölgesinde bulunan esnafı ziyaret ederek, taleplerini dinledi.

Belediye başkanları esnafı ziyaret edip çalışmaları inceledi!
banner1

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül sabah saatleri ile birlikte Bahçelievler ve Mimar Sinan Mahallelerinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Vatandaşların taleplerini birinci ağızdan dinleyen Başkanlar, gerekli işlemlerin yapılması için yerinde talimatlar verdi. 

Haliliye Belediyesinin sorumluluk sahası içinde yer alan bölgede devam eden çalışmaları da yerinde denetleyen başkanlar, faaliyetler ile ilgili yetkili birim amirlerinden bilgiler aldı.

Yapılan ziyaretlere ilişkin konuşan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, “Sabahın erken saatlerinden itibaren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte Bahçelievler bölgemize hep birlikte esnaf ziyaretine çıktık. Esnaflarımızın bizlere teveccühlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.  Vatandaşlarımıza canı gönülden hizmete etmeye devam ediyoruz” dedi.

Burada konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyaz gül ise “Sabah saatlerinde Bahçelievler’imizi dolaşmaya çıktık. Buradaki insanlarımızın ihtiyaçlarını sormak için. İnsanımızla bir arada olmaktan çok mutluyuz. Hakikaten gönüllerimizde birliktelik var. Bizlerde bunun adına sevgi koymuşuz, muhabbet koymuşuz” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar ise Başkanların ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür ettiler.

Belediye Başkanları Haliliye Belediyesinin Bahçelievler bölgesindeki temizlik ve fen işleri çalışmalarını yerinde inceledi. Yürütülen çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulunan Canpolat, “Hem esnafımızı geziyoruz hem de belediye olarak devam eden çalışmalarımızı yerinde inceliyoruz. Şuanda da gerek temizlik gerek Fen İşleri olsun burada yerinde gördük. Hep birlikte halkımızla bir arada olmak adına sahadayız. Bu şekilde de vatandaşların taleplerini dinleyip hemen yerinde talimatlarımızı veriyoruz.  Halkımızla iç içe ve bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Canpolat ve Beyazgül, ziyaretlerinin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA 

YORUM EKLE

banner99