Siverek'te kaçakçılık operasyonları: Yakalandılar

Şanlıurfa'da kaçakçılığa yönelik bir evde ve araçta düzenlenen operasyon kapsamında 1 şüpheli tutuklandı ve 1 şüpheli hakkında ikmalen işlem yapıldı, 1 şüpheli hakkında ise mevcutlu olarak tahkikata başlanıldı.

Siverek'te kaçakçılık operasyonları: Yakalandılar
banner1

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Siverek Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği (KOM) ekipleri tarafından operasyon düzenlendi.

Operasyon kapsamında Siverek'te bulunan 2 ikamette yapılan aramada, 1 adet Steyr Aug model uzun namlulu silah, silaha ait 1 adet şarjör ve 255 adet 5.56mm çapında fişek, 20 adet 7.62mm çapında fişek, 10 adet 9.19 tabanca fişeği, 2 adet uzun namlulu silahlara ait dipçik, 2 adet uzun namlulu silahlara ait şarjör, 3 adet tabanca şarjörü ve uzun namlulu silahlara ait olduğu değerlendirilen çeşitli parçalar ele geçirildi.

DURDURULAN ARAÇTA ELE GEÇİRİLDİ

İlçede yapılan diğer operasyonda ise urdurulan bir araçta 9 adet Sig Sauer ibareli 7.65 mm çapında tabanca ve tabancalara ait 9 adet şarjör bulundu.

Yapılan operasyonlar sonucu 1 şüpheli tutuklandı ve 1 şüpheli hakkında ikmalen işlem yapıldı, 1 şüpheli hakkında ise mevcutlu olarak tahkikata başlanıldı.

Operasyonlarla ilgili soruşturmalar ise sürüyor.

BİHA

YORUM EKLE

banner99