Baydilli vatandaştan gelen sorunları not aldı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçedeki vatandaş ve esnafla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Baydilli vatandaştan gelen sorunları not aldı
banner2

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, önceki gün Şenevler Mahallesinde ve GAP Bulvarında esnafı ziyaret ederken, yolda geçen vatandaşların da taleplerini ve şikayetlerini dinleyip not aldı.

Sabahın erken saatlerinde mesaiye başlayan ve mahallelerde incelemelerde bulunan Baydilli, fırsat buldukça da esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geliyor. Talepleri not aldıran Baydilli, yapılması mümkün olan taleplerin gerçekleştirilmesi için gerekli talimatları veriyor.


Sosyal belediyecilik anlayışını benimsediklerini ve çalışmalarını ilçede yaşayan vatandaşlarla birlikte istişare içinde sürdürmeye çalıştıklarını kaydeden Baydilli, "Vatandaş odaklı hizmet yapmaya çalışıyoruz. Bu noktada alan gezilerimizde ve esnaf ziyaretlerimizle vatandaşlarımızla iç içe olmaya, sorunlarını ve taleplerini dinlemeye çalışıyoruz. Bunun yanında Karaköprü'de, mahallelerinde yaptığımız çalışmaları da anlatıyor, vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz. İnşallah vatandaşlarımızla birlikte Karaköprü'yü hak ettiği yere getirmeye çalışacağız" diye konuştu.

Esnaf ve vatandaşlar da Baydilli'nin kendilerini ziyaretinden ve talepleriyle ilgilenmesinden memnun olduklarını söylediler.

BİHA

YORUM EKLE