Baydilli: Esnafın taleplerini önemsiyoruz

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki esnaf ve vatandaşları ziyaret edip bir araya gelmeye devam ediyor.

Baydilli: Esnafın taleplerini önemsiyoruz
banner2

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli esnaf ve vatandaşlarla iç içe olmak, taleplerini bizzat dinlemek için ziyaretlerini sürdürüyor.

Baydilli, Atatürk Bulvarındaki iş yerlerini tek tek ziyaret edip esnafa hayırlı işler dileğinde bulunurken, yoldan geçen vatandaşlarla da bir süre sohbet ederek taleplerini dinledi. Baydilli esnaf ve vatandaşın taleplerini özellikle not aldırırken, gerçekleşmesi mümkün olan talepler için gerekli talimatları verdi.

 İlçeye hizmet için ellerinden gelen gayreti sarf ettiklerini ifade eden Baydilli, "Karaköprü'müzü vatandaşlarımızla, esnafımızla hep beraber kalkındırmak için çalışıyoruz. Bunun için esnafımızın da görüşlerini, taleplerini önemsiyoruz. Esnafımızı ziyaret ederek taleplerini not aldık ve çözümü için talimat verdik. Bunun yanında yolda karşılaştığımız vatandaşlarımızla hem hasbihal ettik hem de talep ve önerilerini dinledik. Biz mümkün mertebe vatandaşlarımızın taleplerini karşılayabilmek için, esnafımızın sorun yaşamadan ticaret yapabilmesi için çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Baydilli, esnaf ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla ve esnafla hatıra fotoğrafı çektirdi.

BİHA

YORUM EKLE