Kuş: Talepler tek tek yerine gelmiş olacak

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 15 Temmuz mahallesinde yapımına başlanılacak olan yeşil alanda incelemelerde bulundu. Kuş, “Bir parkı da 15 Temmuz mahallemize kazandırmış olacağız” dedi.

Kuş: Talepler tek tek yerine gelmiş olacak
banner1

Sabahın erken saatlerinde başladığı saha ziyaretlerine devam eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, hem esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, talepleri dinliyor hem de yapılan ve yapılacak olan çalışmaları yerinde inceliyor. Son olarak beraberindekilerle birlikte 15 Temmuz mahallesine geçen Kuş, Mahalle Muhtarı Ethem Çalışkan ve vatandaşlarla birlikte Eyyübiye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından mahalleye kazandırılacak olan park alanında incelemelerde bulundu.
 


 

Vatandaş taleplerinin bir bir yerine getirildiğini belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “15 Temmuz Mahallemizdeyiz.  Muhtarımız ile birlikte mahallemizi geziyoruz ve gezmeye devam edeceğiz. Önceki mahalle ziyaretimizde arkamızdaki bulunan alan içler acısıydı. Muhtarımız ile incelemelerde bulunduk ve birim müdürlerimize talimatımızı verdik ve çalışmalarını başlattılar. İnşallah baharın gelişi ile bu alan çimlendirilecek ve kamelyalar konulacak.  Buradaki vatandaşlarımızın sosyal alan noktasında yasadığı sıkıntıyı da çözmüş olacağız. Sadece bu alan değil, bunun 2. etap çalışmalarına da başlayacağız. Bu çalışmaların tamamlanmasıyla yeşil alanı fazla olan bir sosyal alan da mahallemize kazandırılmış olacak. Yine Akabe, Akşemsettin ve 15 Temmuz mahallelerimizde çok ciddi sıkıntılarımız var. Bunlar taziye evi, Kapalı semt pazarı ve park sıkıntıları. Süreç içinde bu sıkıntıları da gidereceğiz. Bu talepler de tek tek yerine gelmiş olacak. Muhtarlarımız ile birlikte mahallelerimizi kalkındırmış olacağız, bütün sıkıntıları da gidermiş olacağız. Ben muhtarlarımıza da duyarlılığından dolayı teşekkür ederim” dedi.
 

15 Temmuz Mahalle Muhtarı Ethem Çalışkan da Kuş’a teşekkür edip şunları söyledi:

“Öncelik ile Başkanımız Mehmet Kuş’a teşekkür ediyorum. Bugün bizleri ziyaretlerde bulundular. Ve bu arkamızda olan alanın halini daha önce başkanımız ile görmüştük. Şuanda o görüntü ortadan kalktı ve başkanımız burayı daha da güzelleştireceğine dair söz verdi. İnşallah mahallemize yakışacak güzel bir park kazandıracaktır. Başkanımız sürekli mahallemizi ziyaret ederek bizim taleplerimizi dinliyor ve hep beraber güzel projeleri mahallemize kazandırmış olacağız. Huzurunuzda mahallem adına başkanımıza teşekkür ediyorum.”

BİHA

YORUM EKLE