Baydilli’den Karaköprü’deki yollarla ilgili açıklama

Karaköprü Belediyesi ilçedeki birçok mahallede yeni yol açma ve parke çalışmalarını sürdürürken Belediye Başkanı Metin Baydilli, “İlçemizin yolu açık olsun, yol sıkıntısı yaşamayalım diye ekiplerimiz durmadan çalışıyor” dedi.

Baydilli’den Karaköprü’deki yollarla ilgili açıklama
banner2

Karaköprü’de yol ihtiyacının karşılanması için Karaköprü Belediyesi tarafından başlatılan yol çalışmaları sürüyor. İlçenin birçok mahallesinde yol çalışmalarını sürdüren Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri özellikle yapılaşmanın arttığı ve yeni yol ihtiyacının olduğu mahallelerde çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli tarafından verilen talimat doğrultusunda birçok mahallede yeni yol açma çalışması yürüten Fen İşleri ekipleri açıldıktan sonra alt yapısı tamamlanan yollarda da kilitli parke döşeyerek yolları vatandaşların hizmetine sunuyor. Ayrıca deforme olmuş yollarda ve kaldırımlarda da onarım ve yama çalışması yapan ekipler, ilçe genelinde aynı anda farklı mahallelerde çalışıyor.

Her geçen gün büyüyen ilçede en önemli ihtiyacın yol olduğuna dikkat çeken Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, yol çalışmalarına yoğunluk vererek özveriyle çalıştıklarını kaydetti.

Baydilli, şunları söyledi:

“Karaköprü ilçemiz her yıl kaydettiği büyüme oranıyla Güneydoğu'nun en hızlı büyüyen ilçesi konumunda bulunuyor. Bu büyümenin neticesinde tabi yeni ihtiyaçlar meydana geliyor ve biz de bunları karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Biz Karaköprü’nün yolları hep açık olsun, kimse yol sıkıntısı yaşamasın diye yoğun bir çalışma yürütüyoruz.

Fen İşleri ekiplerimiz Seyrantepe, Güllübağ, Doğukent, Batıkent, Atakent ve diğer mahallelerimizde gerçekten özverili bir çalışma yürüterek ilçeye yeni yollar kazandırıyor. Tüm ekiplerimize ve çalışmalar sırasında sabreden, sağduyulu davranan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

BİHA

YORUM EKLE