Başarılı öğrencilere karne hediyesi

Şanlıurfa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde ‘’Okul Destek Projesi‘’ kapsamında sosyal ekonomik destek hizmet modeli ile desteklenen ve okulda başarı gösteren öğrencilere hediye verildi.

Başarılı öğrencilere karne hediyesi
banner2

Şanlıurfa'da Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) hizmeti kapsamında başlatılan Okul Destek Projesi'nden faydalanan öğrenciler karne sevinci yaşadı. 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici, Sosyal Ekonomik Destek Birim Sorumlusu İl Müdür Yardımcısı Neriman Yıldız ve Çocuk Hizmetleri Birim Sorumlusu Şube Müdürü Mehmet Karataş’ın da katılımıyla il müdürlüğü konferans salonunda başarılı öğrenciler için karne hediyesi verildi.

Etkinlikte konuşan İl Müdürü Bilici "Bizlere düşen en hayati görev; bilim ve gelişen teknolojiye açık, okuyan, sorgulayan, araştıran ve düşündüklerini ifade edebilen, dürüst, çalışkan ve ilkeli bireyler olabilmektir. Ancak bu şekilde devletimizi, milletimizi gelecek nesillere daha güçlü bir şekilde taşıyabiliriz. Bu amaç ışığında bir dönem boyunca başarılı olmak için çaba gösteren siz sevgili çocuklarımızı ve sizleri en iyi şekilde yetiştirmek için çalışan değerli arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Sevincinizin, coşkunuzun ve ümidinizin daim olmasını diliyor, tüm çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyor, gözlerinden öpüyorum" dedi.

Hediyelerini alan öğrenciler sevinç yaşarken, etkinliğin sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.

BİHA

YORUM EKLE