Kanal Urfa'ya ödül! Erdoğan'ın elinden aldı

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından Türkiye'nin en iyi yerel TV kanalı "Kanal Urfa" seçildi. Ödül, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verildi.

Kanal Urfa'ya ödül! Erdoğan'ın elinden aldı
banner2

Şanlıurfa'da 2008 yılından bu yana uydudan yayın yapan Kanal Urfa'nın Türkiye'nin en iyi yerel kanalı oldu. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu Yayıncılar Derneğince (AYD) JW Marriott Otel’de düzenlenen 5. Anadolu Medya Ödülleri törenine katılarak bir konuşma yaptı.

Bu yılki Anadolu Medya Ödülleri’ne layık görülenleri tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Marifet iltifata tabidir sözü mucibince işleri başarıyla yürüten meslek mensuplarının ödüllendirilmesini gayet yerinde buluyorum” ifadelerini kullandı.

Anadolu Yayıncılar Derneğini kendi alanında yürüttüğü çalışmalarla bu sürece daha fazla destek vermeye davet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, derneğin ödüle layık gördüğü tüm medya mensuplarını tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının ardından çeşitli kategorilerde ödüle layık görülenlere ödüllerini verdi ve aile fotoğrafı çektirdi.

 

TORU: BU GURUR URFAMIZIN

Ödül alan isimler arasında Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru da bulunuyordu. Toru, Cumhurbaşkanı'nın elinden "En iyi yerel TV" ödülünü aldı. 

Toru, "Bu gurur Şanlıurfamızın" yorumunda bulundu. 

Törene Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, siyasi parti temsilcileri, milletvekilleri, medya temsilcileri, gazeteciler ile çok sayıda davetli katıldı.

BİHA

YORUM EKLE