ASKON’dan Cumhuriyet Gazetesi’ne tepki!

ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Abdurrezzak Demir, ulusal bir gazetenin Şanlıurfa Valisi Ayhan’ın kentin önemli kanaat önderlerinden biri olan İzzeddin Aksan’a ziyaretiyle ilgili yaptığı habere tepki gösterdi. Demir, “Cumhuriyet Gazetesi'nin yayımladığı haberin yanlı, gerçek dışı, fitne, fesat çıkartmak, Şanlıurfa'yı ve valimizi yıpratmak, cemaatler üzerinden devlete ve hükümetimize zarar vermek için yapıldığı çok aşikardır ”dedi.

ASKON’dan Cumhuriyet Gazetesi’ne tepki!
banner2

ŞANLIURFA- Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Şanlıurfa Şube Başkanı Abdurrezzak Demir, Cumhuriyet Gazetesi'nin Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’ın kentin önemli kanaat önderlerinden İzzeddin Aksan’ı ziyaretiyle ilgili yapmış olduğu habere yaptığı yazılı açıklamayla tepki gösterdi.

 

“ESEF VE ŞİDDETLE KINIYORUM”

 Demir, Cumhuriyet Gazetesi’nin Vali Salih Ayhan ile ilgili yaptığı haberi kınadığını belirterek, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 “Şanlıurfa Valimiz Salih Ayhan ile ilgili Cumhuriyet Gazetesi'nin yayınladığı haberin yanlı, gerçek dışı, fitne, fesat çıkartmak, Şanlıurfa'yı ve valimizi yıpratmak, cemaatler üzerinden devlete ve hükümetimize zarar vermek için yapıldığı çok aşikardır.  Biz bu oyunları çok gördük. Şanlıurfa halkı bu yalan ve kokuşmuş fesat tuzağı yemez. Bu nedenle bu haberi esef ve şiddetle kınıyorum. Valimiz geldiği ilk günden beri gecesini gündüzüne katarak, mesai mefhumu olmadan, devlet kurum ve kuruluşlarını, organize sanayi bölgelerini, turizm yerlerini, muhtarları, ilçe ve köyleri hafta sonu ve bayram demeden ziyaret etmiş, her türlü yatırımı Şanlıurfa’mıza kazandırmak için üstün çaba sarf etmiş ve sarf etmeye devam ediyor. Valimiz, Şanlıurfa halkının devletle olan iyi ilişkisini daha güçlü hale getirmek için var gücüyle çalışan devletini, milletini seven ve bu minvalde her kesimi dini, dili, ırkı, mezhebi, ne olursa olsun kucaklayan bir devlet adamıdır.

 Valimiz, çok kısa sürede Şanlıurfa'mızda gencine ve yaşlısına kendini sevdirmiştir. Valilik gibi kutsal bir görevi 'Halka hizmet hakka hizmet' düşüncesiyle ve çok büyük bir özveriyle sürdürmektedir. Bizler Buna şahidiz. Bu nedenle ASKON olarak Şanlıurfa Valimiz Salih Ayhan’ın yanında olduğumuzu ve her daim kendisinin destekçisi olacağımızı kamuoyuna duyuruyoruz.”

 

BİHA

 

 

 


YORUM EKLE

banner99