Ankara'da yaşayan Urfalılar dikkat! ŞURKAV etkinlikleri başlıyor

Şanlıurfa'nın tanıtımında önemli bir rol oynayan ŞURKAV Ankara Şubesi pandemi sürecinde normalleşmeye geçilmesinin ardından etkinlik takvimini belirledi. Şube ilk etkinliğini yarın Kişisel Gelişim ve Motivasyon Uzmanı Osman Güzelgöz'ün söyleşisi ile gerçe

Ankara'da yaşayan Urfalılar dikkat! ŞURKAV etkinlikleri başlıyor
banner2

Şanlıurfa İli Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfı (ŞURKAV) Ankara Şubesi, pandemide kısıtlamaların esnetildiği yeni dönem için yıllık planlama yaptı ve etkinliklerin başlatıldığını duyurdu.

Göbeklitepe'nin ev sahipliğini yaptığı, pek çok medeniyetin yurdu olan Peygamberler Şehri Şanlıurfa, ŞURKAV aracılığı ile Ankara'da tanıtılmaya devam ediyor. Kentin tarihi, kültürel ve turizm değerlerini ön plana çıkarılarak geleceğe taşımayı amaçlayan ŞURKAV Ankara Şubesi pandemi dolayısıyla ara verdiği çalışmalarına pandemi kısıtlamalarının kaldırılmasıyla hız verdi. ŞURKAV Ankara Şube Başkanı Cengiz Aksan başkanlığı'nda toplanan şube temsilcileri yıllık bir planlama yaptı. Etkinlik, program ve kurs gibi başlıkların gündeme geldiği toplantıda ilk etkinliğin "Ankara Sohbetleri" adı altında başlatılmasına karar verildi.

Bu kapsamda vakfın kurucularından Şanlıurfalı Kişisel Gelişim ve Motivasyon Uzmanı Osman Güzelgöz yarın düzenlenecek söyleşide başkentte yaşayan Şanlıurfalılar ile buluşacak. Etkinlik saat 19.00-20.30 saatleri arasında Anadolu Dayanışma ve Kalkınma Vakfı (DAKAV) ev sahipliğinde gerçekleşecek.ŞUBE BAŞKANI AKSAN'DAN DAVET

Konuya dair açıklama yapan ŞURKAV Ankara Şube Başkanı Aksan tüm Urfalıları etkinliğe davet ederek "Şubemizin yeni dönem faaliyetleri kapsamında 'Ankara Sohbetleri' başlıyor. Çeşitli konularda gerçekleştirilecek olan sohbet programları serisini vakfımız kurucularından Osman Güzelgöz ile başlatıyoruz. Ankara'daki tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. Ankara'da Şanlı şehrimizin tanıtımı için sohbetlerimize, buluşmalarımıza devam edeceğiz. Farklı konular ve misafirlerimiz ile Urfalı hemşehrilerimizle buluşacağız. Kurslarımızı da başlatmak için çalışmalara başladık. Ankara'da Urfa rüzgarı esmeye başladı. Devamı da gelecek. Bizlere ilk etkinliğimizde ev sahipliği yapan DAKAV'a ve yönetimine de ayrıca teşekkür ediyorum" dedi. 

BİHA


YORUM EKLE