Albayrak’tan Kurban Bayramı Mesajı

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında sevgi, saygı ve hoşgörü dolu bir bayram dileğinde bulundu.

Albayrak’tan Kurban Bayramı Mesajı
Destekten TR

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Albayrak, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında; "Bayramlar sevincin, mutluluğun, yakınlaşma ve dayanışmanın yaşandığı özel günlerdir. Bu özel günlerin en kıymetli kentinden olan mübarek Kurban Bayramı'na kavuşmanın sevincini, mutluluğunu yaşıyoruz.

Kurban ibadeti, Allah’a kulluğu, yakınlığı, teslimiyeti ve takvayı ifade eder. Bu idrakle kavuştuğumuz Kurban Bayramı’nın birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin pekişmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum. Bayram vesilesiyle kırgınlıkların, küskünlüklerin unutulduğu; sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşmanın yoğun olarak yaşandığı sağlıklı ve mutlu bir bayram yaşamamızı diliyorum.

Bu duygularla başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, Kurban Bayramı’nın milletimize, İslam alemine ve bütün insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan diliyorum."

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR