Urfa'nın ilçesinde ihtiyaç sahiplerine kurbanlıkları dağıtıldı

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş; Eyyübiye Belediyesi İyilik Merkezi, Şanlıurfa Rahmet Derneği ve hayırseverlerle birlikte, maddi durumu kurban kesmeye elverişli olmayan ailelere kurbanlarını teslim etti.

Urfa'nın ilçesinde ihtiyaç sahiplerine kurbanlıkları dağıtıldı
banner2

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Kurban Bayramında yardıma muhtaç vatandaşların yanında oldu. Kuş; bayram namazı sonrası, Eyyübiye Belediyesi İyilik Merkezi, Rahmet Derneği ve hayırseverlerin katkılarıyla, maddi durumu kurban kesmeye elverişli olmayan ailelere kurbanlarını teslim etti. Ekipler tarafından daha önceden tespiti yapılan ve hiç kurban kesmemiş ailelerin seçildiği organizasyona eşlik eden Kuş, ailelerin mutluluğuna ortak olup, çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Rahmet Derneği ve hayırseverlere teşekkür eden Kuş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için de dua istedi.

Emeği geçen herkese teşekkür eden Kuş, “Eyyübiye Belediyemiz İyilik Merkezi, Şanlıurfa Rahmet Derneği ve hayırseverlerin katkılarıyla maddi durumu iyi olmayan ailelerimize kurbanlarını verdik. Allah emek veren bu mübarek günde ailelerimizin yüzünü güldüren herkesten razı olsun” dedi.

BİHA

YORUM EKLE