Akçakale’de stabilize yol çalışması

Akçakale Belediye Başkanı Yalçınkaya, Gözdeğmez, Okaylar, Demirli grup yolundaki çalışmaları yerinde inceledi.

Akçakale’de stabilize yol çalışması
banner2

AKÇAKALE – Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin Gözdeğmez, Okaylar, Demirli grup yolunda başlattığı stabilize yol çalışmasını yerinde inceledi.

Başkan Yalçınkaya’ya incelemesinde Okaylar Mahalle Muhtarı İsmail Okay ile Gözdeğmez Mahallesi eski muhtarı ve kanaat önderi Mustafa Tur eşlik etti.YOLUN ASFALTI MARTTA

Ekiplere çalışmaların hızlandırılması talimatını veren Başkan Yalçınkaya, stabilize yol çalışmasının ardından asfalt seriminin de yapılacağını kaydetti. Yola asfaltı martta dökmeyi planladıkları bilgisini veren Yalçınkaya, “Asfaltla beraber bu güzergah çok mükemmel bir alan olacak. Bizim hedefimiz, Akçakale sınırda bir yıldız olacak. Köyleri de batıdaki köyler gibi olacak. Bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ile beraber hem bu köyleri, hem bu şehri, hem sınır boyunun tamamını mükemmel bir hale getirmek istiyoruz. Gayretlerimiz bu yönde” ifadesini kullandı.

“İNSANIMIZ HER TÜRLÜ HİZMETE LAYIK”

Vatandaşların hizmetin en iyisine ve güzeline layık olduklarını belirten Başkan Yalçınkaya, “Çok büyük adımlar attık. Yollarıyla, caddeleriyle, sokaklarıyla, alanlarıyla, ağaçlarıyla her şey umduğumuzdan çok güzel bir şekilde gidiyor. Buraya yakışanı yapacağız. Bu insanlarımız her türlü hizmete layıktır. Hizmetleri de en kısa zamanda kendileriyle buluşturacağız” açıklamasında bulundu.


Kanaat önderi Mustafa Tur, Başkan Yalçınkaya’nın hizmetlerinden herkesin memnun olduğunu kaydederken, Okaylar Muhtarı İsmail Okay, Yalçınkaya ve ekibine hizmetleri için teşekkür etti.

Başkan Yalçınkaya mahalle sakinleriyle buluşup talep ve önerileri dinledikten sonra bölgeden ayrıldı.


BİHA


YORUM EKLE